O společnosti

Společnost HVACR technology s.r.o. založená v r. 2011 se zabývá zejména inženýrskou a montážní činností v oborech vzduchotechnika, chlazení, klimatizace, vytápění a měření a regulace.

Firma je relativně mladá, nicméně činnost firmy navazuje na předešlé letité aktivity vedení a zaměstnanců HVACR technology s.r.o., a vychází z dlouholetých zkušeností v uvedených oborech v ČR, v Kanadě a ze spolupráce s obchodními partnery z celé EU. Tyto cenné zkušenosti plynou z realizací mnoha zakázek a ze spolupráce s dodavateli zařízení jako jsou GEA, DAIKIN, FUJITSU, SIEMENS, ATREA, CAREL atd.

Dalšími aktivitami společnosti jsou záruční a pozáruční servisy vzduchotechnických a klimatizačních systémů a revize chladicích okruhů dle zákona o ochraně ovzduší. Před nedávnem jsme zahrnuli do naší činnosti také montáž kvalitních plastových oken.

Filozofie společnosti

Základním krédem společnosti HVACR technology s.r.o. je otevřená spolupráce se zákazníkem a „neutíkání" od problémů, které se přes veškerou zodpovědnou práci mohou vyskytnout.

Abychom mohli pro zákazníka zvolit optimální řešení, je základem každé dodávky poznání jeho situace, potřeb a možností. Dle složitosti projektu zpracujeme studii a předložíme nabídku. Po jejím schválení dle potřeb zákazníka vytvoříme buď vlastní zjednodušenou projektovou dokumentaci, nebo dokumentaci necháme zpracovat spolupracujícím projektantem. Vlastní realizace díla je výhradně v režii fy HVACR technology s.r.o.

Nedílnou součástí dodávky je zprovoznění systému, zaškolení obsluhy a předání dokumentace. Není to však poslední krok – kromě výše uvedeného zajišťujeme záruční a dle dohody i pozáruční servis.

V současné době, kdy každý pečlivě zvažuje náklady, zpracováváme obvykle více variant. Častým případem je, že investičně nejlevnější varianta bývá provozně jedna z nejdražších. Proto se snažíme dokládat efektivitu případně vyšší počáteční investice dobou její návratnosti.

, FUJITSU